+420 773 552 061 info@bilylev.eu

Bahna 2022

8. 7. 2022 | zážitky

Bílý Lev na BAHNECH 2022

Dne 25. června 2022 proběhla po dvouleté nucené přestávce znovu za účasti široké veřejnosti akce BAHNA 2022. A BÍLÝ LEV byl opět u toho!

Bílý Lev zprostředkoval dětem ze škol zážitek s vojáky

Tentokrát naši pozvánku přijali učni Středního odborného učiliště z Hořovic. Pod vedením mistra odborného výcviku se místo výuky přijeli podívat v pátek 24. června na generální nácvik celé akce. Což se vyplatilo, neboť bylo možno vidět i letadla a vrtulníky, které se z důvodu špatného počasí (a nízké oblačnosti) v sobotu na akci neukázaly.

Kluci si to náležitě užili, vojenská technika je oslovila. Na místě byla možnost svézt se například v historickém GAZu, podívat se do tanku, popovídat si s vojáky a další. Příští rok se prý kluci z SOU zase zúčastní, neboť akcí s takovým množstvím vojenské techniky příliš není. Je skvělé, že tato generace mladých, která je příliš nepolíbená tématikou brannosti související s obranou naší země, projevuje o tuto problematiku opravdu upřímný zájem.

Na závěr snad pouze doporučení. Pokud má i vaše škola zájem o účast na podobné akci, neváhejte nás oslovit. Můžeme naplánovat podobné společné akce i pro vaše žáky. Nazapomínejme, že brannost, která byla v minulých letech opomíjena, je stále více aktuální!

Podpora

Podívejte se, jak nás můžete podpořit.

Galerie

Share This

Sdílejte

Sdílením nám pomáháte s propagací BÍLÉHO LVA. Děkujeme!