+420 773 552 061 info@bilylev.eu

Akce pro nejmenší

Osobnosti

Soutěže

Dovednosti

Zážitky

Velké akce

Mezigenerační setkávání

Expedice

Ukázky

Splněné sny

Podpora

Pokud se Vám program „BÍLÉHO LVA“ a naše aktivity líbí, můžete nás podpořit svoji pomocí, nápady, či materiálními nebo finančními prostředky tak, aby výkonná a programová část sdružení byla pestrá jako doposud. Kontaktujte nás prostřednictvím infolinky a e-mailů.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Přidejte se

Spolek BÍLÝ LEV uvítá do svých řad posily, které nám pomohou s realizacemi akcí, administrativou, školeními a novými nápady. Jsme otevřeni pro spolupráci se všemi čestnými lidmi, kteří to myslí opravdu vážně a nebojí se přidat „ruku k dílu“. Zvláště uvítáme zapojení mladé generace, neboť v té je budoucnost naší společnosti. Kontaktujte nás.

Finance

Pro firmy, organizace a vlastně i mnohé jednotlivce je často nejpohodlnější poskytnout finanční podporu. Provoz našeho sdružení se snažíme financovat z příspěvků členů a dále z edukační a přednáškové činnosti. Váš případný finanční dar tak půjde především na úhradu nemalých nákladů spojených s akcemi pro děti a mládež.

Číslo našeho účtu: 2901963890/2010 – Fio Banka

Budeme vděčni za každý jednorázový finanční dar. Případně je možné nastavit pravidelný měsíční příkaz k platbě ze svého účtu.

QR platba

Pro jednorázovou platbu pomocí bankovní aplikace v chytrém mobilním telefonu  je možné využít například tyto QR kódy:

Sdílení

V dnešním moderním komunikačním věku je sdílení mocný nástroj. Dejte o nás vědět svému okolí. Sdílejte naše články na sociálních sítích, pošlete odkaz svým přátelům a obchodním partnerům e-mailem. Doporučte nás. Taková pomoc je mnohdy k nezaplacení a my Vám za ni předem děkujeme!

Objednávka

Objednejte si některý z našich programů. Výnosy z placených programů zpětně investujeme do akcí pro děti a mládež. Pokud zatím nevíte, jaké služby poskytujeme, podívejte se na naši nabídku, případně nás kontaktujte.

Share This

Sdílejte

Sdílením nám pomáháte s propagací BÍLÉHO LVA. Děkujeme!