+420 773 552 061 info@bilylev.eu

Brdská výzva 2014

27. 9. 2014 | Brdská výzva, zážitky

70. výročí Karpatsko-Dukelské operace

Datum konání akce: Sobota, 27. září, 2014 od 11:00 – Sobota, 27. září, 2014

POZOR – AKCE ZRUŠENA

Vážení příznivci našeho občanského sdružení, soutěžící, přátelé.

S velkou lítostí jsme nuceni oznámit, že letošní ročník Brdské výzvy 2014, se NEBUDE KONAT, jelikož Újezdní úřad vojenského újezdu Brdy – Jince dnes, 25.9.2014 v 15.00 hod, tedy cca 45 HODIN před akcí, dříve přislíbené a 24.9.2014, vydané povolení k pořádání akce zrušil!!! Jako řádní občané musíme akceptovat rozhodnutí úředníků tohoto správního celku a akci zrušit, byť v konečném důsledku postižení budou především Ti, co se na akci nejvíce těšili a to děti …

V příloze si můžete stáhnout rozhodnutí výše uvedeného úřadu, na jehož základě byla akce povolena a poté zrušena …

povolení ke vstupu – pdf

zrušení akce – pdf

reakce na zrušení akce – pdf

Velmi nás to mrzí a děkujeme za pochopení …

Organizační tým Bílý lev o.s.

Název akce: 5. Brdská výzva 2014

Popis akce: Jedná se o sportovní akcí s interaktivními vstupy do historie české země. Na přihlášené čeká odpoledne plné her a zajímavých soutěží, které procvičí nejen tělo, ale také hlavu.

Pro koho je akce určena: Akce se mohou zúčastnit děti ze ZŠ od 6 do 16 let, které sestaví čtyřčlenné družstvo. Pro družstva jsou určeny dvě kategorie podle věku soutěžících.

Doprava na 5. ročník Brdské výzvy zajištěna!!!

Dne 27. 09. 2014 se uskuteční 5. ročník branné soutěže Brdská výzva. Pokud nemáte zajištěnou dopravu do místa soutěže (vojenský prostor Brdy – Hrachoviště), využijte speciální autobus, který bude přistaven pro účastníky. POZOR!!! Do prostoru Hrachoviště se nesmí vjíždět osobními vozidly – pouze na zvláštní povolení!!! Z tohoto důvodu je nutno využít výše uvedené dopravy autobusem, nebo nechat vozidlo zaparkované na parkovišti v obci Neřežín a odtud se pěšky přemístit do prostoru místa konání soutěže – lokalita Hrachoviště (cca 800 m). Cesta bude značena.

Autobus pojede tuto trasu:

10:00 – Komárov – kulturní dům
10:10 – Osek – zastávka Kiosek
10:20 – Hořovice – vlakové nádraží

a odtud autobus pojede přímo do místa, kde se koná soutěž!

Cena jedné cesty autobusem je 30,- Kč/ osoba. Děti do 6ti let mají dopravu zdarma.

Pokud budete mít zájem o využití této dopravy, včas VOLEJTE nebo PIŠTĚ SMS na telefon 773 552 061, nebo e-mailem bilylev.eu@gmail.com. Podle Vašich požadavků můžeme přizpůsobit další zastávky během trasy autobusu!

Autobus jedoucí na Hrachoviště bude označen návěštím

Další informace:

Jen týden zbývá do konání 5. ročníku Brdské výzvy. A máme zde pro Vás několik informací.

Pokud je Vám něco nejasné, neváhejte nás kontaktovat na mobilní telefon 773 552 061, kde Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu bilylev.eu@gmail.com.

Pokud nemáte kompletní družstvo (nejste čtyři) nebo polovina patří do kategorie mladších a polovina do starších, určitě přijeďte, tato skutečnost nevadí… Můžete soutěžit i tak!! Hlavní je, si to užít. Kompletní družstvo lze na místě doplnit těmi, kteří jsou na tom podobně a také nemají úplné družstvo.

Těm, kdo využijí našeho autobusu, přejem šťastnou cestu do místa konání soutěže a kdyby nastal jakýkoli problém (např. autobus se zdržel), neváhejte a volejte na tel. 773 552 061 nebo 602 312 510, náš organizační tým Vám sdělí aktuální situaci, případně najde jiné řešení.

V místě konání soutěže bude možnost zakoupit si občerstvení a nápoje. Nemusíte si tedy brát jídlo na celý den.

Soutěž nebude náročná. Nemusíte si tedy brát náhradní oblečení a obutí. Vybavte se kvalitní obuví a oblečením do přírody a s tím si vystačíte!

Předpokládaný konec akce v 18:00 hodin.

Doufám, že jsme na něco nezapomněli. V opačném případě nás neváhejte kontaktovat!!!

Těšíme se na Vás!

Organizační tým Brdské výzvy 2014

Podpora

Podívejte se, jak nás můžete podpořit.

Galerie

Share This

Sdílejte

Sdílením nám pomáháte s propagací BÍLÉHO LVA. Děkujeme!